Telemarketing

Region WSCHODNI

Kierownik Zbożowy

Justyna Paluszkiewicz

j.paluszkiewicz@scandagra.pl
+48 515 230 954

Dyrektor Regionu

Jarosław Florczyk

j.florczyk@scandagra.pl
+48 506 203 582

Region POŁUDNIOWY

Kierownik Zbożowy

Agata Kosakowska

a.kosakowska@scandagra.pl
+48 509 327 848

Dyrektor Regionu

Katarzyna Podgórska

k.podgórska@scandagra.pl
+48 885 854 940

Region CENTRALNY

Grain Trader

Maciej Misiak

m.misiak@scandagra.pl
+48 502 625 866

Dyrektor Regionu

Andrzej Zaremba

a.zaremba@scandagra.pl
+48 512 353 756

Region ZACHODNI

Kierownik Zbożowy

Robert Kwiatkowski

r.kwiatkowski@scandagra.pl
+48 515 230 964

Dyrektor Regionu

Tomasz Bielecki

t.bielecki@scandagra.pl
+48 515 230 915

Region PÓŁNOCNY

Grain Trader

Piotr Lewandowski

p.lewandowski@scandagra.pl
+48 515 230 953

Dyrektor Regionu

Marzena Januszewska – Cyckowska

m.januszewska@scandagra.pl
+48 513 321 648

Sprzedaż

Dyrektor pionu sprzedaży

Tomasz Bielecki

t.bielecki@scandagra.pl
+48 515 230 915

Product Manager

Nasiona

Katarzyna Stępniewska

k.stepniewska@scandagra.pl
+48 515 230 959

Joanna Janczenko

j.janczenko@scandagra.pl
+48 607 047 122

Środki Ochrony Roślin ŚOR

Tomasz Golimowski

t.golimowski@scandagra.pl
+48 515 230 918

Adam Duk

a.duk@scandagra.pl
+48 515 230 915

Nawozy

Tomasz Czerwiński

t.czerwinski@scandagra.pl
+48 607 665 100

Karol Stawski

k.stawski@scandagra.pl
+48 502 541 200

Tworzywa Sztuczne, Oleje

Sławomir Słowik

s.slowik@scandagra.pl
+48 506 005 706

Aleksandra Binieda

a.binieda@scandagra.pl
+48 506 005 714

Dział Zbóż

Grain Trader

Piotr Lewandowski

p.lewandowski@scandagra.pl
+48 515 230 953

Grain Trader

Maciej Misiak

m.misiak@scandagra.pl
+48 502 625 866

Scandagra polska

SCANDAGRA Polska Sp. z o.o.
ul. dr. Alberta Schmidta 1, Żołędowo
86-031 Osielsko

tel. 52 381 36 01
fax 52 381 35 66
e-mail sekretariat@scandagra.pl

Sąd Rej. w Bydgoszczy XIII Wydz.
Kapitał Zakładowy 43.513.200,00 zł

NIP 839-020-25-42
REGON 001374470
KRS 0000138255

Infolinia

Infolinia SCANDAGRA - dowiedz się wszystkiego na temat naszej oferty

tel. 885 553 331

Czynna od poniedziałku do piątku od 08.00 – 16.00

Działy produktowe

Dział zbóż

tel. 52 325 73 87
tel. 52 325 73 28
zboza@scandagra.pl

Dział nasion

tel. 515 230 959
nasiona@scandagra.pl

Dział środków ochrony roślin

tel. 515 230 918
sor@scandagra.pl

Dział nawozów

tel. 607 665 100
tel. 502 541 200
nawozy@scandagra.pl

Dział olejów i tworzyw sztucznych

tel. 506 005 706
oleje@scandagra.pl

Firmowe punkty sprzedaży

Osielsko

ul. dr. Alberta Schmidta 1
Żołędowo, 86-031 Osielsko

Sprzedaż Osielsko tel. 691 553 517

Kierownik Magazynu tel. 515 230 950

Pobłocie Wielkie

78-230 Karlino
tel./ fax 94 312 06 61

Dyrektor Sprzedaży tel. 515 230 915

Dyrektor Obiektu tel. 513 336 296

Kaźmierz

ul. Spichrzowa 1
64 -530 Kaźmierz
tel. 61 295 60 90
fax 61 295 60 91

Dyrektor Sprzedaży tel. 512 353 756

Kierownik Obiektu Kaźmierz tel. 502 236 260

Magazyny zbożowe

Kaźmierz

ul Spichrzowa 1
64 -530 Kaźmierz
tel. 61 295 60 90
fax 61 295 60 91

Pobłocie Wielkie

78-230 Karlino
tel./ fax 94 312 06 61

Formularz kontaktowy

Newsletter

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera.

WAŻNE: Od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Zachęcamy do zapoznania się z nową polityką prywatności SCANDAGRA Polska